Web Tasarım ve E-Ticaret Çözümleri

E-Ticaret Paketi

E-ticaret paketimiz ile tanışın.

Tek Paket. Tek Fiyat. Tüm özellikler hizmetinizde.

Peşin fiyatına 12 Taksit ile sizde e-ticaret sitesi sahibi olun.

Daha fazla özellik detayı

Platinum paketimiz ile sunulan diğer özelliklerimize yakından bakın.

Öne Çıkan Özellikler

Google İşletme Kaydı

Sitenizin kullanıcılar tarafından rahatlıkla bulunmasını sağlayarak arama sonuçlarında haritalar dahil olmak üzere online varlığınızı yönetebilir, ticari firmanızın daha kolay reklam ve tanıtımını yapabilirsiniz.

Yönetilebilir Slider Alanı

Slider'ı kullanırken bir tasarıma bağlı kalmadan metin, resim ve hatta videoları geçiş esnasında görüntüleyebilirsiniz.

Sosyal Medya İkonları

Web siteniz dışında başka dijital mecralarda da bulunuyorsanız, sosyal medya ikonları sayesinde ziyaretçilerinize daha kolay erişebilirsiniz.

Jetpack Kurulumu

Hedef kitlenizi anlamanıza yardımcı olacak gelişmiş site istatistikleri ve analizleri. Sitenizin çalışma süresini/kesinti süresini izleyin ve herhangi bir değişiklik olduğunda e-posta ile anında uyarı alın.

Google Search Console Kaydı

Sitenizin performansını etkileyecek search console kayıtları ve site haritanızı oluşturarak web sitenizin google arama motorunda daha hızlı bir şekilde görünmesini sağlarız.

LiteSpeed Cache

Arama motorları üzerinde sıralamanızı etkileyen en önemli kriterlerden birisi sitenizin ne kadar hızlı açıldığıdır. LiteSpeed Cache ile sitenize özel ayarları yaparak performansını arttırıyoruz.

Ödeme Yöntemleri

Müşterilerinize kredi kart ve banka kartıyla ödeme imkanı sunabilir, taksitli ödeme seçeneklerini müşterilerinize sunarak siteniz üzerinde 7/24 online satış işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz

Müşterilerimiz için satış sonrası gerçek desteği sağlamaktayız. Siteniz ile alakalı yaşadığınız sorunlar ile sizi baş başa bırakmıyoruz, siz işinize odaklanırken biz sorunu belirtilen sürede hallediyor ve çözüm üretiyoruz. Bizimle her kanaldan iletişime geçebileceğinizi unutmayın. Siz sorun biz cevaplayalım.