1- Kullanıcıların, bu web sitesinden satın aldıkları ürün ve hizmetler tüketici/kullanıcıya anında teslim edilen mallar kapsamında olup bu tür satışların Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Mevzuat ve bu konuda geçerli uluslar arası sözleşmeler kapsamında düzenlenen satıştan cayma hakkı ve bu hakkın kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir. Buna göre kullanıcıların bu site üzerinden yaptığı alış verişlere konu ürün ve hizmetler kullanıcıya teslim edilmekle tüketilmiş sayılır ve iade yahut değiştirme talebine konu edilemez. Kullanıcı/tüketiciler bu hususu kabul, beyan ve taahhüt eder.

2- Dijital olarak hizmet sunduğumuz için yapılan ödemeler geri alınamamaktadır. Domain ve hosting hizmeti sağlamadığımızdan, 3. parti hosting firmalarından satın aldığımız için bunların iadesi de gerçekleştirilememektedir.

Bolcal Yazılım, yukarıda yer alan bilgilendirme notu esas ve ilkeleri Bolcal Yazılım kullanıcı sözleşmesinin ayrılmaz eki olup kullanıcılar siteyi kullanmakla bu şartları Kabul ettiklerini ve yukarıda yer alan hususlarda aydınlatıldıklarını Kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.