Web Tasarım ve E-Ticaret Çözümleri

Web Tasarım Paketi

Pro paketi hemen alın. % 30 İndirim

Bir yıl ücretsiz güncelleme avantajından faydalanın yenilikler ve geliştirmeler ile siteniz güncel kalsın.

Seo uyumlu profesyonel web sitenizi tasarlıyor eksiksiz bir şekilde siz müşterimize teslim ediyoruz.

Daha fazla özellik detayı

Pro paketimiz ile gelen diğer özelliklerimiz

Öne Çıkan Özellikler

Profesyonel Slider

Slider'ı kullanırken bir tasarıma bağlı kalmadan metin, resim ve hatta videoları geçiş esnasında görüntüleyebilirsiniz.

Jetpack Kurulumu

Hedef kitlenizi anlamanıza yardımcı olacak gelişmiş site istatistikleri ve analizleri. Sitenizin çalışma süresini/kesinti süresini izleyin ve herhangi bir değişiklik olduğunda e-posta ile anında uyarı alın.

LiteSpeed Cache

Arama motorları üzerinde sıralamanızı etkileyen en önemli kriterlerden birisi sitenizin ne kadar hızlı açıldığıdır. LiteSpeed Cache ile sitenize özel ayarları yaparak performansını arttırıyoruz.

Özelleştirilebilir Alanlar

bPanel 3.0 ile size özel kodlanmış panel ile hiçbir kod bilginiz olmadan bütün alanları kolaylıkla isteğinize göre özelleştirebilir ve yönetimini sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Otomatik Seo

SEO Framework eklentisi ile otomatik olarak tüm gerekli ayarlamaları zahmetsizce yapar. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın. Uzun vadede, düşük maliyet ile yüksek oranda geri dönüşüm sağlayın.

Tüm Özellikler Limitsiz

Pro paket ile birlikte tüm özellikler limitsizdir. Sayfa, kategori, ürün, e-posta hesabı, depolama alanı ve tüm özelliklerimizde hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar sayfa, içerik vs. ekleyebilirsiniz.

Google Harita Kayıtları

İşletmelerinizi en iyi şekilde kolay ulaşılabilirlik kazandırmak için harita üzerine kayıt ediyoruz. İnternette işletmeniz aratıldığında ilk sıralarda çıkmasını sağlıyoruz.

Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz

Müşterilerimiz için satış sonrası gerçek desteği sağlamaktayız. Siteniz ile alakalı yaşadığınız sorunlar ile sizi baş başa bırakmıyoruz, siz işinize odaklanırken biz sorunu belirtilen sürede hallediyor ve çözüm üretiyoruz. Bizimle her kanaldan iletişime geçebileceğinizi unutmayın. Siz sorun biz cevaplayalım.